svitanka: (Default)
[personal profile] svitanka
 

Я розмірковувала чи варто писати відгук про цей фільм, аж поки не побачила цей постер. Та після такого постера вже і писати нічого не треба, все і так зрозуміло. Вважайте режисерська розкадровка фільму. Вуді Ален не відноситься до числа улюблених мною режисерів, можливо тому, що я люблю драми "з життя" більше ніж трагікомедії "з життя". Хоча справедливості заради, один його фільм в моїй колекції є, але цей фільм - "Матч Пойнт" - якраз і є класичною драмою. У "незнайомці" Ален знову повертається до трагікомічного "житейського" жанру, але чи то він втрачає режисерську хватку чи просто з огляду на статусність власну мало переймається доведенням до логічного закінчення всіх розпочатих сюжетних ліній - "я геній, мені можна бути незрозумілим" -  але "хвостів" фільм залишає ще на десяток продовжень. Загалом - це історія членів однієї сім"ї через призму їхніх дрібних житейських проблем, на першому місці серед яких, звісно що, пошуки кохання і пошуки свого місця в житті. Цікаві, і важливо, головні ролі "вікових" акторів - велика рідкість в  кіно взагалі, а особливо з його нинішнім культом вічної молодості.

Фільм з дещо розмитою картинкою кадру - погана копія? так задумано? - може стати приємним кіносупутником лінивого ранку чи вечора важкого дня. Він не вантажить філософськими проблемами, де-не-де радує Лондонськими видами, подекуди смішить вдалими жартами і алюзіями. Під час перегляду в мене навіть в один момент закралася думка, що хтось вміло постьобався поставивши цей фільм після фіаскового "закриття" з напівоголеними звйоздами на сцені. Подібний на "звізду" типаж фігурує і в фільмі у вельмі промовистій ролі - в усякому випадку зовнішній вигляд і манера говорити - в точку. Все таки у Вуді Алена не відняти здібність до препарування реальності. 
Додатковим бонусом для тих хто переглянув стрічку в "Києві" стала мова оригіналу і досить пристойні субтитри. Насправді, я їх оцінити не можу, бо загалом не придивлялася, але з того що вхопила - хтось таки постарався з перекладом. 

Date: 2010-11-01 11:30 am (UTC)
From: [identity profile] fuzzton.livejournal.com
Часом не в "Жовтень" ходили? Чесно кажучи, гадав, що ця стрічка ще не скоро вийде. А тут бац! І Ви зі своєю рецензією. А ще не хотіли писати.

Date: 2010-11-01 11:42 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
ні-ні це було в "Києві" в рамках закриття Молодості. Напевно він і в Жовтні зараз йде, але не знаю. Давненько не була в київському кіно, пора відновлювати моніторинг, що і де йде.

Date: 2010-11-01 11:52 am (UTC)
From: [identity profile] fuzzton.livejournal.com
Якщо не "Жовтень", то "Київ", третього не дано. Аж сумно за "культурну" столицю.

Date: 2010-11-01 11:56 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
принамні "Київ" мені як кінотеатр і за зовнішнім і за внутрішнім виглядом більше "Жовтня" подобається :)

Date: 2010-11-01 12:00 pm (UTC)
From: [identity profile] fuzzton.livejournal.com
Що э то э.
Я просто йду до того, що кіно не зовсім мейнстрімне показують тільки в цих двох кінотеатрах. Ну ще в "Україні" інколи бувають фестивалі, а так..

Date: 2010-11-01 12:04 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
хехе, зараз у нас навіть прокат мейнстриму якийсь жанрово бідненький. Тижнів зо три тому,коли реально назрів культ поход в кіно, на за що було навіть зачепитися :) Вибір між мультиком (навіть "три-де") і купою чорнухи - це звісно достойний вибір для культурної столиці ггг

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:16 pm
Powered by Dreamwidth Studios