Duna

Jun. 3rd, 2010 12:11 am
svitanka: (Default)

Щось останнім часом такої от погоди і не видно за дощами і холодами :)
svitanka: (Default)
І чого це мені так сподобалась пісня росіян на ЄБ? Та тому що я вже таку чула, і вона мені вже колись сподобалась. Правда називалась вона інакше, слова там були інакші і співали її Океани і українською.
А я то думала, що мене так зачепило?
Океани - прислухаетесь з 0:25

ну і росіяни на ЄБ 2010 всі вже чули.


Загадку музичної "привабливості" пісні розгадано. Тепер вони мені вже поменше подобаються.
svitanka: (Default)
Сходила в Золотий Дукат, той що не на Інститутській а ближче до Льва Толстого кажись. Ходила не сама, а коли я хожу не сама то мій географічний кретинизм сягає апогея, тому точніше координати місця не повідомлю :) Так от, кав"ярня там хоч і побільша за ту на Інститутській і туалет погламурніший, але коктейль молочний з кавою, морозивом, чоколядою і іншими смачностями на пробу виявився гидотним, ніяким і до того ж ТЕПЛИМ. На додачу подали його в склянці а-ля "моє совєцьке дитинство".  Не сподобалося. Якось аж підупав мій колишній Дукатівський екстаз. Споганюється гарний бренд - це не є добре.

ПС на Інститутській пока що каву і штрудель пити-їсти можна без естетично-смакового шоку, але десерт з чорносливом явно оверпрайсд, бо платити за 20 грн за маленьку креманочку синтетичних вершків з тюбика і двох мікроскопічних шматочків чорнослива -- то не годиться. Шо се люди робиться...
svitanka: (Default)
Помітила якийсь дивний феномен, у книгарні "Є" книжки (їхні обкладинки) виглядають так наче ними асфальт полірували. Всі в пошкряюинах, потертостях,  якихось засмальцьованостях. Я звісно розумію, що можливо від перфекціонізму треба потроху-помалу позбуватися, але ну ніяк не можу примусити себе викласти до 100 грн за примірник який виглядає так ніби по ньому танк гусеничний проїхався. Комусь може воно й по фіг, а я свої книги люблю і бережу, і купувати пошкрябану обкладинку не бажаю. Вже, чесно кажучи, перебравши весь стос з конкретною книгою і не знайовши жодної "в кондиції" збиралась псіханути і полаятися з продавцями хай на складі шукають нормальну книгу, але зрештою плюнула і пішла собі. А могла залишити там грошенят книжки так за три. 
І все таки мучить питання: "що вони книжками тими роблять"??? Я собі книгу не можу взяти, а що як на подарунок хочу купить? Вам приємно отримати книгу на обкладинці якої конкретні пошкрябини і потертості? ех...
svitanka: (Default)
А ви знали, що легше з Нью-Йорка дістатися до Києва, аніж з Будапешта до Києва. Чому Візейр не літає, з БП на Київ і навпаки? хник. Малєв зараза дорого хоче, а в поїзді 24 години їхати - це що США, блін? Якого дива це чудо поїздатості на кордоні годин 6 простоює? Таке враження, що машиною швидше було б...
Справді як подумати, фігня якась, в сусідню країну добиратися наче на інший материк. ніпарядок.
svitanka: (Default)
Лінувалась, читала інет, знайшла у когось з френдів на фейсбуці отаке. Пісня сподобалась

***
Подивилася Холмса. Ну... прикольно. Жвавенько. На один раз, правда. Саундрек там цікавий. І Ватсон таки нічогенький. До речі Джудік там і типажно підійшов. Дауні, ну шо, ну не Холмс він мені і всьо. Хочі він кльовий і діяльний і активний, і розумний в розумних межах. На скрипці правда - щось я не поняла шо то за прикол - але не грає.
***
Вкотре спробувала розібратися що звєрь Твіттер і не вкурила зовсім. Якась прибацана платформа, чесслово. Мало того що автоматично намагається всіх кого випадково відкрив "зафоловити" - блін, почекайте я ще не зрозуміла як це все проацює і як його читати, може мені не сподобається - та ще й потім повідомляє, що тебе не "зафоловили". Кагбе мордокнижка гуманніша в цьому плані. Не присилає тобі довгих листів на пошту що тебе проїгнорували і не додали. Ну а як я там наприєдную собі купу народу, далі що? Вмикати інет і читати купу непов"язаних між собою речень? Чи там головний прикол що можна мислетворчість голівудських зірок читати, свіженьке тільки-но з мобільного? А на фік? А з якого дива голівудські зірки будуть дозволяти якимось юзерам себе читати? Якась фігня. Хто шарить розкажіть. 
***
Українські літери на клаві безнадійно зтерлись... Так що друзі скоро вам доведеться терпіти купу одруківок. таке...
svitanka: (Default)
Друззя, я переїхала на новий лептоп всі колишні завантажені програмки для жж, звісно відсутні. Що там потрібно щоб фотки нормально постити, а не такого мацюпусінького розміру? мерсі :)
svitanka: (Default)

Друга фаза кінобожевілля: пішла шукати, збирати і дивитися всі фільми з товаріщем Семом Вортінгтоном. Тіки що таки примусила себе додивитися Термінатора. Ну нілюблю я цей фільм. В принципі, мрачняк не люблю. І взагалі, щось з кіном останнім часом якось пустенько. Стільки всього передивилася і якось не чіпляє... (Аватар пока нівсчьот). Шерлока ще не бачила, ага. Борюсь з упередженням "це не Ліванов". Нічого не можу з цим зробити. І "500 днів літа," про які я читаю і чую чи не з літа :) -  мене не вставили. Там "Аліса" виходить, але я вже в курсі, що мене не вставить. Не люблю абсурдизм. Я як затятий кінонаркоман, мені треба щоб ще більше, ще краще, ще недосяжніше. Щоб краса була така що і не описати і така ж драма. Хто там про банальні сюжети бухтів? Я люблю банальні сюжети. Я їх обожнюю. Хвала тим хто вміє їх знімати так, щоб пробрало. Так є там щось на горизонті? А то прямо сплошні розчарування від всього очікуваного. Вже навіть не хочу згадувати скільки очікуваних картин виявилися унилим еее... ну ви зрозуміли.. 

 

svitanka: (Default)
От цікаво, а у Камерона особлива фішка називати своїх чоловічих героїв Джейками :) Чи це на удачу - після Титаніка? Да, я все ще під враженням від учорашнього.
svitanka: (Default)
Сьогодні я виконала і перевиконала культурну програму, сходила і в інститут і в музей і в кіно. Про інститут не цікаво. В музей подруга витягла на останній день виставки картин кажись Ренесансу. Я не мистецтвознавець. Виставка називалася від "Ботічеллі до Тіціана" і звісно картини цих панів були присутні :) Доторкнулись до прекрасного так би мовити. Я раза три пробіглася по залу аж йти не хотілося. Подруга була налаштована скептично щодо оригінальності картин, мовляв вони навіть не за склом тут натовпи народу ходять, соваються, може і пальцями тикають - навряд чи оригінали, скоріше копії пізнішого періоду. Я все таки стояла на тому що якщо копії то не було б ажіотажу такого. Ну правда Леонардо да Вінчі був за склом і за шнурочком. Нікого тикаючим пальцями я не спостерігла. Пригадала фільм про музеї і як там кожна картина була на сигналізації. Цікаво чи це той випадок.

Після музею я потягла подружку на кіно. Ми зробили серйозний марш-кидок в англомовний кінотеатр, спізнились на 20 хвилин, витратили космос грошей за останній сеанс, затарились величезним поп-корном і літровими колами. Так це була типова картина коли від екрана очі не відводилися, поп-корн засовувався і кола заливалася до рота нє глядя. Так, ми дивилися Аватар. (О, да, нарешті!) І не скажу що мені аж прямо так подобалося. Ну 20 хвилин пропустила, ну логіки не вгледіла в багатьох моментах. (А я без логіки нічого не сприймаю). Ну відчуття, що мульт дивлюсь не зникало половину картини. Але коли (який спойлер, ви ж усі вже дивилися) женщіна знайшла свого мужчіну і встигла таки його врятувати, я пробачила цьому фільму всю відсутність логіки. Поп корн і кола валялися на підлозі, я сиділа - обличчя в долонях - переживаючи всім серцем. Чудо а не фільм. Вміють гади знімати.
svitanka: (Default)

Це тільки мене передьорнуло від нової картинки нового сезону "Україна має талант"?

Рекламщики хворі на голову? З чим тут Украну і українців намагаються асоціювати. Однако же...
Короче, який народ такі і президенти зрєліща.

Пхє...

Jan. 21st, 2010 01:00 pm
svitanka: (Default)

"Корона"- "Корона"... От Lindt оте дійствітєльно наше всьо, ням ням. А українські воскові шоколадки бридота причому всі.

А ролик фігня рідкісна, ага. Причому настільки очевидно, що в кадрі не Україна що аж нудить. Ну нема у нас таких поїздів, вулиць, квартир... Та і в людей фейси інакші. Не кращі і не гірші просто інакші.

svitanka: (Default)
Одноденний страйк автобусників непомітно перейшов в тижневий. Прогулянки до метро на свіжому повітрі тепер не виняток а рутина. В метро нема контролерів. Теж видимо страйкують, бо натовпи в метро такі що не проштовхнешся. Зазвичай в БП такого нема, а тепер прямо наче київське метро. Правда вагони поржавілі і обшарпані і станції такі ж, а так ну чисто тобі Київ. Я проїздний купила за день до страйку, якби ж знаття шо називається. Уже тиждень можна було б зайчішкою їздити і ніфіга.
Угорці ліниві то страшне, я вже казала. Думаю страйкувати вони будуть до нових віників. От що цікаво, скільки на цьому втрачає зараз їхня малєнькая но очінь гордая страна?
svitanka: (Default)
Сьогодні транспортники Будапешта значиться страйкують цілий день. Згідно оголошення яке почепили на кожному кутку працює тільки метро. Найцікавіше те, що наша школа занять не відмінила. Вірніше, ні, відмінила вибірково. Деякі факультети уже відписалися на фейсбуці як вони люблять будапештських водіїв страйкарів, через відміну занятть. А от політологи треба розуміти повині бути привчені до страйків і шо називається на своїй шкурі відчувати наслідки. Вже майже друга дня, жодного мейла про відміну уроків не надійшло. До метро значить летіти доведеться, на своїх двоїх з добрих таких 30 хвилин. Оскільки свій ліміт пар на сьогодні я вже проспала-прогуляла треба готуватися до марш-кидка.
svitanka: (Default)
Я якось і не задумувалась про те, що це був чеський мульт про крота

Це я вперше спробувала смажені каштани. Занадто дорого. Наче 100 гривень за склянку соняшникового насіння віддати.

Чехи схиблені на маріонетках, такої кількості я ще ніде не зустрічала.
svitanka: (Default)

Я в принципі і не збиралася вчити угорську, але злегка задовбує коли крім "здрасті, досвіданья і дякую" нічого сказать не можеш, а "нем беселик мадяру" (тоість "я угорською ні бум бум") повторювать доводиться стільки разів за день, що вже аж вночі сниться. Найцікавіше, що угорці впертий народ і на моє "нем беселик" ні фіга не ведуться і видають у відповідь монологи довжиною з п"ять друкованих сторінок і вичікувально так дивляться, мовляв а тепер що ти скажеш іноземець :) У місцевому щотижневику для англомовних громадян типу нашого "ватсона" навіть жарт такий був, що угорці свято переконані що всі іноземці вміють говорити німецькою і чудово розуміють угорську, особливо коли угорець говорить достатньо голосно. А, іще у мене тут улюблені слова з"явилися "вегаломаш" і "вісонтлаташра" :)  В метро їх просто часто повторюють. З Цюриха я їхала в Будапешт поїздом (уже ненавижу євро поїзди, потім розкажу чому) в купе з угорцями, старим дідком, мамою і вєліковозрастним сином яким мама помикала угорською як хотіла. (валізу постав туди, валізу зніми, принеси те, віднеси те). Дуууже цікаво було б знати про що маман говорила всю дорогу своєму Роланду (вау ну і ім"я!) який тим часом ні шапки ні навушників так і не зняв. Ми з дідком переглядались і тихенько підсміювались, здається сімейні ситуації не мають національностей.

Угорську всерйоз я вчить не хо, КПД у неї низький, як сказав один однокурсник, а от щодо німецької таки треба подумать...

svitanka: (Default)
Гаманець порожній, зате все ліжко завалене новими колготами :) Це типу все на що я фінансово спроможна на різдвяно-новорічних розпродажах після мандрів світами :) Зате, ах а не колготи, і у сердечки і у зірочки і у смужку. Дивлячись на всю цю красу, розмірковую де взяти грошей на пару спідниць, бо ж негоже ховати всі ці витвори колготного мистецтва під так само свіжокупленими джинсами. Коротше, 25 тисяч форинтів за день шопінгу коту під хвіст (хехе ну вопщім в гривнях ето вопше смішна сума - но всьо такі). Зате тепер цілий рік у шкарпетковий відділ ні ногою :) *ой, там ще були такі тілесного кольору з блискітками. В шопінг-мол мене більше не пускать*.
svitanka: (Default)
В гостях хорошо, а дома все ж таки краще. Це навіть не зважаючи на те що ви називаєте домом. Будапештська кімната все ж затишніша за хостели, і куди затишніша за деякі "гості". Не хочу оце бурчати, але ненавиджу коли люди які запрошують в гості поводять себе потім за принципом "чуствуйтє сєбя как дома но нє забивайтє что ви в гостях".
В дорозі не обійшлося без несподіванок, і несподіваних накладок. Але добрі люди є всюди :) Наприклад ресепшионіст у Дрезденському хостелі  виділив нам з подругою цілий номер на двох за ціною одного ліжка :) (дуже класний хостел до речі, виглядає як готель, буду там тепер зупинятися єслі шо). Або тітонька в німецькому поїзді яка допомогла мені з моїми 120-ма пересадками на кожну з яких приходилося рівно 5 хвилин - без неї я точно б знову прогавила котрийсь з потрібних поїздів, я ж німецькою ніхт шпрехе :) Зараз буду їй листа писати. Класна тьотя, і цікава дуже. Розповідала про свого ще й досі живого 92-річного батька і як його кожну ніч зараз мучать кошмари про війну. Вибачалася, як не дивно: "Сподіваюся, ви молоді, колись не будете думати про німців погано".  Та я і не думаю. (мост оф зе тайм). Трохи дивно було служити таким от уособленням цілої України в очах німецької тьоті. Україна для неї те що розказував бітько: там тепло і море (війна його закинула в Крим) там земля яку "всі хочуть. і німці хотіли". Тепер вона буде читати все все про Україну. Так пообіцяла. :) 
svitanka: (Default)
Пятий день на валізах. Завтра Дрезден. Мене муляє тільки одна думка, навіщо я взяла валізу речей коли вже з одніх джинсів і светра не вилажу тиждень. ггг :) Подружка правда взяла дві куртки і тому на фотках виглядає кожен день кагбе по новому. З три з половиною дні в Празі ми двічі переїздили - ето був прямо піпєц товариші. Витрачена місячна сума грошей. З"їдена вся тушонка ковбаса запасливо прихоплена з Будапешта. Книжка періодично дістається з сумки але не читається.Наліпки з укранськими літерами на фік зтерлися з клави скоро буду друкувати на удачу потраплю не потраплю у потрібну літеру. Завтра супер квест на тему "як дешево їхати через Німеччину не знаючи ні слова німецькою" угу.
svitanka: (Default)
Чудноє місто Будапешт, вже про сніг протрубили навіть з Вашингтонщини, а тут все нема і нема :) Сьогодні прокинулась в 12 (уррряяяяя нарешті не в 7 від гидотного дзвінка мобіло-будильника) дивлюсь туман знову дощик. Читаю статус-апдейти в фейсбуці а там будапештський народ кіпєшує що сніг, мовляв, почася. Проспала я сніг коротше, чи як. І не то що я сильно хочу снігу, мені навіть по приколу що тут так тепло і я ще досі осінню куртку не змінила на зимовий пуховик, але здається натура в нас людей така, зимою ми хочемо щоб був сніг. І як ті люди в Лос-Анжелесі живуть?

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:05 pm
Powered by Dreamwidth Studios