svitanka: (Default)
[personal profile] svitanka

Друга фаза кінобожевілля: пішла шукати, збирати і дивитися всі фільми з товаріщем Семом Вортінгтоном. Тіки що таки примусила себе додивитися Термінатора. Ну нілюблю я цей фільм. В принципі, мрачняк не люблю. І взагалі, щось з кіном останнім часом якось пустенько. Стільки всього передивилася і якось не чіпляє... (Аватар пока нівсчьот). Шерлока ще не бачила, ага. Борюсь з упередженням "це не Ліванов". Нічого не можу з цим зробити. І "500 днів літа," про які я читаю і чую чи не з літа :) -  мене не вставили. Там "Аліса" виходить, але я вже в курсі, що мене не вставить. Не люблю абсурдизм. Я як затятий кінонаркоман, мені треба щоб ще більше, ще краще, ще недосяжніше. Щоб краса була така що і не описати і така ж драма. Хто там про банальні сюжети бухтів? Я люблю банальні сюжети. Я їх обожнюю. Хвала тим хто вміє їх знімати так, щоб пробрало. Так є там щось на горизонті? А то прямо сплошні розчарування від всього очікуваного. Вже навіть не хочу згадувати скільки очікуваних картин виявилися унилим еее... ну ви зрозуміли.. 

 

Date: 2010-02-06 06:41 pm (UTC)
From: [identity profile] britta-kaisa.livejournal.com
Не ходи на Шерлока, не ходи.
Справа навіть не в тому, що це не Ліванов. А в тому, що це - Термінатор. Там Холмс і Ватсон - супергерої. Буееее.
Єдине гідне у цьому фільмі - ірландська народна пісня, коли Холмс боксує. Але я і так можу дати посилання, де цю пісню знайти. Не дивися Холмса :о0
Я теж чекаю Алісу. А чому це буде фігня?

Date: 2010-02-06 07:49 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
нє я не кажу, що Аліса буде фігня. Фігня для мене, бо трейлер мене не вставив. Я ж кажу, абсурд не люблю. Подивитися і порадіти то одне, але щоб кіно зачепило і запам"яталося - то вже інше :) Холмс термінатор? дійсно буе... Я читала вігуки, все таки у Дойля мені здається Холмс мислитель а не боксер, блін.

Date: 2010-02-07 08:09 am (UTC)
From: [identity profile] britta-kaisa.livejournal.com
Холмс у Конан Дойля дійсно боксує час від часу. І кокаїн нюхає (якщо його нюхають, я не дуже розбираюся :о).
Ми думали, думали і вирішили: просто є дві кінематографічні школи: європейська і американська. У Європі (і у СРСР теж, бо радянські фільми дійсно схожі, скажімо, на французькі 60-70х) акцент роблять на відчуття, внутрішні переживання - і режисер це робить без слів героїв; а у американській школі - побігати, побитися, краєвиди, небезпеки, а якщо відчуття - то обов"язково про них заявити, голосно і кілька разів.
От тому і різниця: Холмс радянський і Холмс американський. Я знаю, що Річі - британський режисер. Але Холмс у нього - крепкій орешек.

Date: 2010-02-06 07:26 pm (UTC)
From: [identity profile] irishhighlander.livejournal.com
Якщо сподобався Уооррінгтон, то готуйся, вже зовсім скоро на екрани "Битва титанів" має вийти, з Персеєм-Воррінтгоном в головній ролі :)

Date: 2010-02-06 07:50 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
О, да. До речі планувала написати, що будєм смотрєть :) Правда тама якісь гігантські краби - мені не тойво...

Date: 2010-02-06 07:51 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
угу Вортінгтон сподобався, сподобався. В тому ж термінаторі по моєму Бейла переграв на раз.

Date: 2010-02-06 07:41 pm (UTC)
From: [identity profile] irishhighlander.livejournal.com
Що можу сказати про "Холмса" - тут не вгадаєш, сподобається тобі чи ні. Думки, які я читав про фільм розділились - частині дуже подобається, частині - не подобається зовсім.

Мені сподобалось.
Але... Треба для початку повінстю відкинути радянський кіносеріал з Лівановим, і навіть не намагатись порівнювати, бо фільми зовсім різні. Якщо радянські версії знімались з намаганням якнайближче передати сюжет, але герої самі вийшли статичними і більше схожими на воскові фігури, ніж на живих людей, то у Річі все навпаки. Сюжет не повторює жодного твору Конан-Дойла. Взяті просто герої та ідея. Зате дуже живі герої.
Холмс бігає Лондоном, б'ється, шукає зачіпки та речові докази, взагалі... постійно чимось зайнятий. А не просто сидить в кріслі, курить люльку, а потім робить геніальні висновки як греой Ліванова. Поєднання мордобою з дедуктивним методом і слоу-моушн - це взагалі як на мене знахідка. Ну і... Сам актор - як на мене Дауні за останні кілька років ще ні одної ролі не запоров.
Ватсон - не добродушний тюхтій як у виконанні Соломіна, а повноцінний партнер у розслідуванні, майже нічим не поступається самому Холмсу.
Ірен Адлер. Що можу сказати. Просто Уххх!!! Яка жінка! :)
Головний злодєй... Ну, тут Марку Стронгу нема куди розвернутись - похмурий, зловісний, ніяких загадок. Зате це зіграно добротно.

+Лондон. Похмура атмосфера, інтерєри, дух часу, деталі... Просто чудово.
+музика. хрен з ними, з Даблінерс, їх я якраз і не люблю. От original score від Ганса Ціммера, тобто те що власвесь фільм звучить весь фільм звучить - "це просто свято якесь", я потім тиждень слухав.
Таке от :)

Date: 2010-02-06 07:58 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
Ну чого це в рад. фільмі герої статичні ляльки? Не всім же бути брюсуілісами. Є ще герої які розв"язують мислеві задачки. Холмс з того що я собі ще в дитинстві читаючи книги намалювала саме такий. Він руки не бруднить - він головою працює. Коли треба може і здачі дати (той же епізоды з Моріарті над ущелиною чи де там), але не кулаки в нього головне. Справа не у фільмі до речі. Фільм може і посередній - типаж попав в точку. Нічого тут не зробиш - Ліванов - це Холмс. Я дивилася найрізноманітніші екранізації до речі, жоден не був "схожий" на мого книжкового Холмса, тільки як не дивно отой радянський.

Date: 2010-02-06 08:25 pm (UTC)
From: [identity profile] irishhighlander.livejournal.com
Що можу сказати, у книжці Холмс знає джиу-джитсу, регулярно займається боксом, має знайомства і контакти в найрізноманітніших шарах населення в Лондоні... Мені це з чистеньким джентльменом у виконанні Ліванова не вяжеться.
Дауні Джуніор більше сподобався. Але я ж не сперечаюсь, який кращий - просто кажу, який мені більше сподобався і трошки пояснюю чому :)
Холмс Дауні Джуніора не тремінатор і не брюсвіліс, просто живіше і динамічніше. І фільм - динамічний бойовик-детектив за мотивами. В той час як радянський - дуже хороший, але схожий більше на якісну, але театральну постановку.

Date: 2010-02-06 08:30 pm (UTC)
From: [identity profile] irishhighlander.livejournal.com
Розумієш, якщо не врахувати "танцю коло водоспаду" з Моріарті, то єдиний приклад боксу в радянській версії - кумедна пародія бокс з Ватсоном у вітальні :)
З боєм на рингу, який у версії Річі ні в яке порівняння не йде :)
From: [identity profile] panchoxa.livejournal.com
Від тепер існує українська ЖЖ-спільнота проекту Postcrossing. Запрошую!!!

http://community.livejournal.com/postcrossing_ua/profile

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:01 pm
Powered by Dreamwidth Studios