svitanka: (Default)
[personal profile] svitanka
Сьогодні я виконала і перевиконала культурну програму, сходила і в інститут і в музей і в кіно. Про інститут не цікаво. В музей подруга витягла на останній день виставки картин кажись Ренесансу. Я не мистецтвознавець. Виставка називалася від "Ботічеллі до Тіціана" і звісно картини цих панів були присутні :) Доторкнулись до прекрасного так би мовити. Я раза три пробіглася по залу аж йти не хотілося. Подруга була налаштована скептично щодо оригінальності картин, мовляв вони навіть не за склом тут натовпи народу ходять, соваються, може і пальцями тикають - навряд чи оригінали, скоріше копії пізнішого періоду. Я все таки стояла на тому що якщо копії то не було б ажіотажу такого. Ну правда Леонардо да Вінчі був за склом і за шнурочком. Нікого тикаючим пальцями я не спостерігла. Пригадала фільм про музеї і як там кожна картина була на сигналізації. Цікаво чи це той випадок.

Після музею я потягла подружку на кіно. Ми зробили серйозний марш-кидок в англомовний кінотеатр, спізнились на 20 хвилин, витратили космос грошей за останній сеанс, затарились величезним поп-корном і літровими колами. Так це була типова картина коли від екрана очі не відводилися, поп-корн засовувався і кола заливалася до рота нє глядя. Так, ми дивилися Аватар. (О, да, нарешті!) І не скажу що мені аж прямо так подобалося. Ну 20 хвилин пропустила, ну логіки не вгледіла в багатьох моментах. (А я без логіки нічого не сприймаю). Ну відчуття, що мульт дивлюсь не зникало половину картини. Але коли (який спойлер, ви ж усі вже дивилися) женщіна знайшла свого мужчіну і встигла таки його врятувати, я пробачила цьому фільму всю відсутність логіки. Поп корн і кола валялися на підлозі, я сиділа - обличчя в долонях - переживаючи всім серцем. Чудо а не фільм. Вміють гади знімати.

Date: 2010-02-05 05:18 am (UTC)
From: [identity profile] notsilkycat.livejournal.com
Дорогая, ну как можно позволять себе опаздывать в кино? :))) Ну не на свидание же в конце концов идешь! :-Р

Date: 2010-02-05 11:09 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
Мирусь, да - это просто моветон :))) Но нам простительно, не рассчитали время в городе еще незнакомом по сути :) Зато теперь есть оправдание для повторного просмотра!

Date: 2010-02-05 09:33 am (UTC)
From: [identity profile] searchingmyself.livejournal.com
а я все ще не бачила Аватара
насичене у тебе культурне життя :)

Date: 2010-02-05 11:12 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
Ой, я думала що я спізнилася подивитися. Він же вже місяця 2 йде. Врешті я вирішила, що рік фільм (навіть най- найкращій) навряд чи буде демонструватися, і пішла. Треба сходити, кіно видовищне.

Хаха, таке культурне життя насичене в мене трапилося раз на півроку :) І півдня відсипалась після.

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:00 pm
Powered by Dreamwidth Studios