svitanka: (Default)
[personal profile] svitanka
Оце всі постять промо ролик України, і я собі тож запощу :) А задно висловлю враження після одного перегляду. Все аж занадто швидко, я ні фіга не розібрала і не роздивилась толком. І якби була потенційним туристом, як не прикро про таке казати, Україною би абсолютно не зацікавилась би... 
Початок ролика аж надто темний, скайлайн Києва наштовхує на неприємні думки про те, що скоро його буде зруйновано огидною висоткою, яку тулять просто коло Лаврської дзвінниці. Ну це так, ліричний відступ... 

Ота пара що там мелькає в ролику,то типу туристи? Чи то типу українці? Якщо українці - то не подобається. Дуже мало Києва. Хоча враховуючи те як його останнім часом поганять понаєхавші архітектори-строітєлі без стида і совісті - видно вже і показувать нема чого. Дуже мало якихось впізнаваних і відомих українських визначних пам"яток. Все якось "універсально". Море, вітрильник - що там питомо українського? Що там такого заради чого варто сюди їхати? Танці навколо вогнища? Теж всьо у темряві і якось не вражаюче. На долі мілісекунди мелькнули трембіти - могли б і подовше потримать. Так і все, справді цікаві моменти короткі настільки що їх свідомість навіть вхопить не встигає. А якісь прохідні речі забирають весь хронометраж.  Музика в ролику тоже щось ніяка, непомітна просто. Резюме? Найкрасивіший кадр видимо отой що всі бачать на стоп-кадрі ролика. Власне він мене і привабив глянуть усе, але в самому кліпі його там менше секунди. Вопщім - знімайте ісчо!

Date: 2010-11-04 08:35 pm (UTC)
From: [identity profile] joans-story.livejournal.com
Я теж оце щойно подивилася. І теж привабив стоп-кадр:) і його справді мало.
Переважно з тобою згодна. Але ідея з увімкненням світла сподобалася.

Date: 2010-11-04 08:38 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
а мені якраз увімкнення світла не дуже сподобалося, бо воно ніби підкреслює, що загалом у нас темна країна. в усіх смислах, включно з банальною відсутністю ліхтарів вечорами :)

Date: 2010-11-04 08:39 pm (UTC)
From: [identity profile] boussa.livejournal.com
добре що ти так багато знаєш:))))
а мені нагадало рекламу кока-коли "свято набилжаєтся, свято наближаєтся"

Date: 2010-11-04 08:43 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
маєш на увазі про Київ :) чи загалом як не "потенційний турист" ггг Дик не тільки в Києві вечорами темрява. Думаю у Львові тож.

О, до речі певно з кока-коли і злизали, я не подумала. Хоча справедливості заради - це досить відомий штамп, коли з темряви в світло.

Date: 2010-11-04 08:38 pm (UTC)
From: [identity profile] boussa.livejournal.com
нічо не знаю, я надто субєктивна - дала тут на пробу тим хто не збреше і щей й футбольним фанатам - сказали що дуже сподобалось :)

Date: 2010-11-04 08:43 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
ггг, бо показали донбас-арену? :)

Date: 2010-11-04 08:46 pm (UTC)
From: [identity profile] boussa.livejournal.com
нє, з Донбас ареною я людей попередньо ознайомила - ну мало в них таких реклам, реклама дуже різномотивна. В нас тут як пускают то Турція - одне море, Македонія - одні гори - а тут 2 в одном, якщо не більше - кажуть рдуже цікава в вас країна - все є:)))

Date: 2010-11-04 08:48 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
ні, ну приємно що людей зацікавлює, нісмотря ні на шо. Але ж ми як справді заангажовані люди в курсі шо можна було і краще і більше :))) ну шоб типу хоч красотами напівзруйнованими взять туриста,коли не інфраструктурою і ввічливою гостинністю...

Date: 2010-11-04 08:55 pm (UTC)
From: [identity profile] boussa.livejournal.com
про інфраструктуру краще промовчимо....
а от гостинність як мені б здавалось в порівнянні з іноземцями європейськими в нас ще на рівні :) не знаю як там в Києві правда....стосовно напівзруйнованих красот - краще не виставляти їх, он уже Юнеско Львову погрожує, що виключать з списку культурної спадщини.

Date: 2010-11-04 09:02 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
хех, ну я під гостинністю мала на увазі наш сервіс. Не кожному ж іноземцю за якісь пару днів екстремального туризму по Україні всміхнеться зустріти гостинного українця який на ліцо хмурий но добрий внутрі :) Хоча уж зовсім справедливості заради у німців шота тож с сервісом ніслажилось :Р порівняно з американцями (моїми-лапочками-і- бубочками-цьом :)

Нівабіду, але в Києві покраще буде аніж у Львові. Тут все таки більш космополітичне місто. У Львові всі чужаки і за чужаків всіх мають, на жаль таке враження складається навіть у українців, що казать про якогось туриста, ще не дай бо, не білого кольору. А потрьопані красоти - то так. Львов потрібно підрихтувать і вже давно...

Date: 2010-11-05 04:44 am (UTC)
From: [identity profile] natyak.livejournal.com
гггг я щойно побачила в когось у Фейсбуку і собі на стіну перепостила, із напитанням: що ви про це думаєте?
так от, я - один раз побачивши - думаю таке:
головний месидж: Switch on Ukraine! - було розкрито. питання, чи добрий це месидж...
багато темряви на початку не компенсовано світлом у кінці - кароче, кульмінація не та. таке враження, що ми - країна восходящєго сонця. все ще попереду...

Date: 2010-11-05 08:16 am (UTC)
From: [identity profile] oz-8.livejournal.com
"головний месидж: Switch on Ukraine! - було розкрито. питання, чи добрий це месидж..."

повністю погоджуюся! чесно кажучи, коли я вперше дивилася цей ролик, то подумала, що це якась соц реклама типу "україна вийшла з темряви, наші електромережі працюють на ура". думаю, люди, які створювали це відео у процесі роботи над ним забули про його основну мету і цільову аудиторію...

Date: 2010-11-05 09:23 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
"україна вийшла із темряви."
Горсвєт.
ггг
Ну можливо цільова аудиторія за кордоном і не матиме неприємних асоціацій з тьомною країною... Ну нічо, приїдуть сюди зрозуміють сокритий месидж ролика.

Date: 2010-11-05 09:40 am (UTC)
From: [identity profile] oz-8.livejournal.com
думаю, так) мої друзі іноземці, які були в україні, всі мають лише позитивні враження і планують приїхати ще.

Date: 2010-11-05 09:21 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
Багато темряви нмд абсолютно не компенсовано тим кволеньким світлом. Але головні претензії в мене навіть не до вмикання світла (це всім відомий штамп і не ми перші не ми останні його використали) а те що України в кадрі реально показали ну дуууууже мало і дуже швидко. Найкрасивіші кадри реально загубилися. В одному місці взагалі мелькає негарно зклеєний кадр. За вже всюди проговорені кошти - можна було б і якісніше втілити.

Date: 2010-11-05 11:27 am (UTC)
From: [identity profile] svitlja4ok.livejournal.com
Влучні коментарі. Дійсно, забагато секунд в ролику відвели світлу, що вмикається, і танцям біля вогнища. Ні того, ні іншого туристи особливо й не побачать приїхавши до України. Краще б більше мальовничих краєвидів показали - природніх, урбаністичних, більше пам'яток архітектури. І щодо пари головних героїв... ну зовсім вони ненатуральними туристами виглядають, так ніби вперше виїхали зі свого будиночку в Альпах і ніколи іншого не бачили. І захват панянки намистом у вітрині - ну, це якби мені колега подарувала мій же степлер, попередньо про це попередивши.

Date: 2010-11-05 11:39 am (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
хехе,це ще класно що ти встигла зрозуміти ЩО викликало захват панянки у вітрині :) Я про це теж хотіла написать, в тому ключі що нічого цікавого у вітрині не спостерігається зате хронометражу пішло до фіга :) Самі герої промо мені взагалі не сподобалися. По любе родичі режисера чи продюсера чи хто там ще замовляє музику :)

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:15 pm
Powered by Dreamwidth Studios