svitanka: (Default)
[personal profile] svitanka
Яка сьогодні чудова-чудова осіння погода. І Київ такий симпатичненький десь ближче до центру, куди як відомо, без власного гелікоптера зранку (і в будь яку іншу годину) фіг дістанешся.
В таку погоду навіть приємно чекати собі тихенько на повільну-черепаху автобус. Ненавиджу маршрутки, з цією товкотнечею. Якесь чотириколісне приниження людської гідності, їй богу. При цьому прекрасно розумію, що коли треба буде поспішать на вахту на 9 нуль-нуль, автобуса ж годину чекати не вийде...Маршруточники і правда скаженіють... Ну навіщо, не в годину пік стояти на зупинці і збирати консервну бляшанку шпротів-людей, коли вже давно можна було поїхати? Ну ок, у водія певно що виручка залежить від "кількості душ", але тим самим пасажирам, що реально подобається їхати куди-б-вони-не- їхали в умовах якихось там остарбайтерів у товарняку?
Люди самі пруть наче бидло в конкретну консервну бляшанку, тоді як зграя маршруток під тим самим номером вже вишикувалися в чергу. Це ж не те що наступної маршрутки до ранку чекати! Та ну не лізьте ви вже: водій побачить що приходу народа нема та й поїде. Ще дорогою підбере купу стражденних. З нього станеться. Що за народ такий? Ну те що в українців гідності нема апріорі, чи там кіт її тої гідності наплакав, то вже тільки лінивий не зауважив. Але ж якесь мінімальне відчуття комфорту? Чи теж таки питомо української скупості - блін я ж плачу за це! - повино ж відізватися десь у звивинах?
Шо се люди стало... Дійсно не розумію.

Date: 2010-10-22 01:01 pm (UTC)
From: [identity profile] lana-svitankova.livejournal.com
Завжди знайдеться достатньо людей, яким треба їхати, і мрашрутники то прекрасно розуміють, і набирають. А буває зранку не набирають стоячих взагалі, бо даїшники штрафують, і на зупинці стоїть вже 20 людей, а маршрутки їдуть і не зупиняються, і звісно, що та, що зупиниться, буде забита вщент.
Річ не в людях, річ у відсутній періодичності транспорту. Це не закордон, де мало на напам"ять знаєш розклад потрібного автобусу, приходиш у свій час і їдеш.
Але "найбидляче" в цьому інше. Коли принцеса стане посередині маршрутки, поза нею - простору на 5 осіб, а перед нею стоїть 20 на одній нозі. І не посунеться ні на міліметр, бо їх "скоро виходіть"
(screened comment)

Date: 2010-10-22 01:34 pm (UTC)
From: [identity profile] lana-svitankova.livejournal.com
Стеценка (Нивки)

Date: 2010-10-22 01:02 pm (UTC)
From: [identity profile] vzahalinijak.livejournal.com
сумно.
ген поваги до себе видалили колись давно

Date: 2010-10-22 01:14 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
з геном поваги всьо ясно. Мене тепер почало турбувати куди подівся ген прижимистості старанно виплеканий і совком в тому числі, ген індивідуалізму (прочь з мого особистого простору, ілі в кожній хаті по гетьману) і ген "теплої комфортної пічки" чи то хати зкраю...

Date: 2010-10-22 01:16 pm (UTC)
From: [identity profile] vzahalinijak.livejournal.com
навіть не знаю, як прокоментувати всю складність діагнозу...

Date: 2010-10-22 02:41 pm (UTC)
From: [identity profile] panchoxa.livejournal.com
ген індивідуалізму був успішно видалений тим самим совком.

Date: 2010-10-22 03:14 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
ну це з якого боку подивитися. Українці ж бо від діда прадіда погано надаються до групової активності. Теж певною мірою сторона індивідуалізму.

Date: 2010-10-22 01:34 pm (UTC)
From: [identity profile] mikusia-m.livejournal.com
я іноді їжджу маршрутками з Обухова в Київ. там водії стоячих не беруть - тобто сіли в маршрутку 20 пасажирів і вона від'їжджає. там турбота пасажирів про власний комфорт трохи навіть перебільшена, буває, в маршрутці залишилось одне місце, біля маршрутки вже черга збирається, але ніхто не хоче сісти на те місце, бо воно ззаду або на колесі.
і ніякої тисняви.
просто все нормально організовано - і люди залишаються людьми.

Date: 2010-10-22 01:51 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
ех, та тут же так само є люди які стають чемненько в чергу і не набиваються в маршрутку, бо нема сидячих місць. Але водій буде годину висиджувати поки не наб"є під саму стелю. Ну і ясно з"являються кільки яким по приколу туди набиватися. Замкнене коло... Якби він від"їжджав, то напевно спокуса влізти була б менша.

Date: 2010-10-22 04:18 pm (UTC)
From: [identity profile] ollko.livejournal.com
чесно кажучи ніколи не звертав уваги на це... може тому, що вранці в час пік не їжджу. на кінцевій 302 люди стоять на вулиці, якщо немає сидячих, а час відправлення ще не настав. одиниці йдуть поза чергою погоджуючись їхати стоячи! всі інші чекають наступну. тому здивувався шо існує така проблема штурму.
хоча назагал - маршрутки треба гнати з міста. свою ункцію вони виконали в 90-х - потрібно повертати нормальні автобуси. гроші тепер на це є.

Date: 2010-10-22 04:41 pm (UTC)
From: [identity profile] svitanka.livejournal.com
Наразі я в час пік теж не їжджу. Наведені приклади з серії "не в годину пік". Звичайні маршрутки, що їдуть від метро. Набивають під зав"язку і бидло саме туди набивається.
Ті маршрутки які їдуть не від метро навіть коли на зупинці набитися не можуть - надолужують своє в дорозі, так що потім і не вилізеш. Яскравий приклад 553 від п-цу спорту на лівий берег. То пєсєц а не маршрутка - ще старої закалки з 90-х, навіть не Богдан.

З останнім абзацем згодна на всі 100. Давно пора маршрутки взять і отмєніть.

Date: 2010-10-25 08:53 pm (UTC)
From: [identity profile] nicolauss.livejournal.com
нарід звик до мінімуму комфорту: товарняк то товарняк (не один раз у мєста нє столь отдальонниє туда-сюда йорзав) а якщо плацкарт чи общій забацаного поїзда то і там по 3чоловіка на одне людино-місце

Profile

svitanka: (Default)
svitanka

August 2011

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 06:14 pm
Powered by Dreamwidth Studios